Samolepka na zeď Různé 0130


Více informací
  • Kód zboží: 0130
  • Dostupnost:

Přidat do mých přání

239,00 Kč


 

Vytváříme samolepky za přijatelnou cenu, aby jsme proměnily dětský pokoj nebo interiér bytu dle fantazie zákazníka. Jestliže nenajdete potřebný rozměr, či barvu neváhejte nás kontaktovat na info@prima-dekorace.cz a samolepku přizpůsobíme Vaším požadavkům.

 

 

 

Rozměr A výška 32cm šířka 57cm
Rozměr B výška 48cm šířka 86cm
Rozměr C výška 64cm šířka 115cm
Rozměr D výška 96cm šířka 172cm

 

 

Samolepky na zeď Vám mohou velmi  pozitivně vylepšit interiér pokojíčků ale i všech volných ploch ve vašem bytě, stačí si jen vybrat tu správnou dekoraci na stěnu, která vyjádří vaše představy a přinese do interiéru soulad s vašim nábytkem, barvou podlah a zdí. Ano toto vše může vytvořit harmonické prostředí vašeho domova. Dekorace na zeď mohou být ladící spojnicí mezi barvami celého interiéru a všemi doplňky domácnosti, změní tak celý prostor ve zcela jiné a příjemné místo bydlení.

  • Výše uvedené rozměry jsou rozdělené do skupin A, B, C, D a vedle obrázku je políčko, ve kterém si daný rozměr vyberete, cena se automaticky přepočítá.
  • Hned pod polem velikost se nachází pole Orientace, kde si vyberete samolepku tak jak je vidět na obrázku, nebo obráceně (zrcadlově).
  • Polem posledním je výběr barvy. Paleta barev obsahuje 24 odstínů, ale kompletní paletu odstínů nabízíme zde.

Samolepky na zeď se rychle získávají na popularitě, díky svého moderního vzhledu a jednoduchostí aplikace na zeď. Máte nějaké představy o vlastní návrhy grafiky nebo obtisky? Dejte nám vědět a samolepku vytvoříme.

Samolepky na zeď  jsou snadno ovladatelné a velmi cenově dostupné, s velkou rozmanitostí stylů a témat, které jsou nejlepším způsobem, jak vyzdobit pokoj vašich dětí, kuchyň  nebo jiné místnosti ve vaší domácnosti.

Popis folie na zeď

Měkčená PVC fólie pro dekoraci zdí, velice dobře přizpůsobivá podkladové vrstvě. Povrch musí být před aplikací očištěn od prachu, mastnoty a dalších nečistot, které mohou snížit přilnavost materiálu.

Síla fólie: 80 µm,

Povrch folie: matný

Lepidlo: polyakrylové, snadno snímatelné

Návod pro aplikaci samoleky na zeď

 

 

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.